YHTEYS­­TIEDOT

Haluatko auttaa? Mikäli toiminta kiinnostaa ja haluaisit olla mukana yhteisessä missiossa lasten paremman huomisen puolesta, niin ota meihin yhteyttä.

Haluaako yrityksesi auttaa? Jos yrityksesi haluaa tulla mukaan tekemään yhdessä hyvää yhteiseksi hyväksi, soita suoraan toiminnanjohtajallemme: Eveliina Hostila: 040 931 0114.

Hope - Yhdessä & Yhteisesti ry

Löydä oma Hope-paikallistoimija

Lisätietoa paikallistoiminnasta saat klikkaamalla paikkakunnan nimeä

Hyvinkää - Riihimäki

hyvinkaa-riihimaki@hopeyhdistys.fi
Tiiminvetäjä: Peter Mustonen

Hämeenlinna

hameenlinna@hopeyhdistys.fi
Tiiminvetäjä: Kati Sipilä ja Kati Ketola

Joensuu

joensuu@hopeyhdistys.fi
Tiiminvetäjä: Sanna Saastamoinen ja Tiina Saarelainen

Jyväskylä

jyvaskyla@hopeyhdistys.fi
Tiiminvetäjä: Tiina Luoto-Mäenpää

Kajaani

kajaani@hopeyhdistys.fi
Tiiminvetäjä: Marjo Heinonen ja Jenna Väyrynen

Kokkola

kokkola@hopeyhdistys.fi
Tiiminvetäjä: Karita Hartikainen ja Miia Karhusaari

Kouvola

kouvola@hopeyhdistys.fi
Tiiminvetäjä: Henna Hämeenniemi & Tanja Lahtinen

Kuopio

kuopio@hopeyhdistys.fi
Tiiminvetäjä: Hanna Hakulinen ja Sanna Taattola

Lahti

lahti@hopeyhdistys.fi
Tiiminvetäjä: Iina Kanerva ja Mervi Lindblom

Lappeenranta

lappeenranta@hopeyhdistys.fi ja harrastustukiasiat: harrastukset.lpr@hopeyhdistys.fi
Puh: 040 156 9476 (puhelinaika tiistaisin klo 9-11)
Tiiminvetäjä: Anni Pirnetkoski ja Riitta Tamminen

Lohja

lohja@hopeyhdistys.fi, harrastusasioissa lohjaharrastus@hopeyhdistys.fi
Puh: 044 022 2311, puhelinaikamme on ma 17.30-19.30.
Tiiminvetäjä: Marju Ojanperä

Mikkeli

mikkeli@hopeyhdistys.fi
Tiiminvetäjä: Petra Turunen ja Tiia Herttuainen

Oulu

oulu@hopeyhdistys.fi
Puh: 044 715 3957 (ei puhelinpäivystystä, yhteydenotot ensisijaisesti sähköpostilla)
Tiiminvetäjä: Teija Hanhela

Pori

pori@hopeyhdistys.fi
Tiiminvetäjä: Susanna Suominen ja Taru Karppinen

Pääkaupunkiseutu

info@hopeyhdistys.fi
Puh: 040 965 3311 (arkisin klo 9-15)

Rovaniemi

rovaniemi@hopeyhdistys.fi
Puh: Yhteydenotot sähköpostilla.
Tiiminvetäjä: Erja Lilja

Seinäjoki

seinajoki@hopeyhdistys.fi
Puh: 044 781 1130
Tiiminvetäjä: Marjut Koivumäki

Turku

turku@hopeyhdistys.fi
Puh: 044 788 0815 (ma-to klo 10-14, parill.viikkojen ma klo 17-19)
Tiiminvetäjä: Arja Heinonen

Tampere

tampere@hopeyhdistys.fi
Puh: 044 700 2770
Tiiminvetäjä: Kirsi Stenvall

Vaasa

vaasa@hopeyhdistys.fi
Tiiminvetäjä: Sanna Bondas ja Kristiina Brisk-Mosander

Yhdessä tekemässä hyvää: TUKIJAMME